Kolejna odsłona StoproCamp ruszyła! Pierwsza część projektu skierowana była do młodych i utalentowanych raperów, w której starannie wyselekcjonowani przez nas artyści wpadali do studia StoproRap w Szczecinie. Przez kilka dni osoby te nagrywały swoje nowe numery, które następnie systematycznie publikowaliśmy na kanale StoprocentTV.

W drugiej serii możecie spodziewać się podobnego schematu działania. Kilka dni pracy i melanżu w Szczecinie z nowymi artystami oraz kończący projekt klip. Jednak tym razem zaprosiliśmy do współpracy osoby, które Polska scena rapowa zna bardzo dobrze. Malik Montana, Sarius, Tymek, Wac Toja oraz Wuzet , to ich będziecie mogli przesłuchać w StoproCamp 2!

Produkcją bitów zajęli się: OLEK, Jacon, AdZ, Deckster, Dudzik i Dubsknit Sprawdzajcie na YouTube kanał stoprocentTV w czwartki o godzinie 16:00. Sprawdźcie odcinki poniżej!


 

 

Stoprocamp Entry

 

Stoprocamp Entry. Wygraj udział w kolejnej edycji StoproCamp!


Upłynął termin wysyłania zgłoszeń do konkursu.
Dziękujemy za zainteresowanie. Skontaktujemy się z wybranymi uczestnikami.


 

 

 

 

 

 

Po Pompuj Rap i Wyskocz Do Tego mamy dla Was zupełnie nowy program!

StoproCamp to nasza najświeższa akcja skierowana do utalentowanych raperów, w której starannie wyselekcjonowani przez nas artyści wpadają do studia StoproRap w Szczecinie. Na te parę dni studio staje się ich domem, gdzie wraz ze swoimi producentami i przyjaciółmi poznają etos pracy i melanżu w wydaniu StoproBandy. Do każdego numeru powstaje klip, dzięki czemu możecie lepiej poznać danego wykonawcę. Przed artystami nie stawiamy żadnych ograniczeń muzycznych. Zasada selekcji jest prosta: młodzi i utalentowani.


W pierwszej serii StoproCamp zobaczycie raperów takich jak: Duchu, Senti, EMuody, Dead Baron, Dan, Profeat oraz KPSN.

Produkcją bitów zajęli się natomiast: Juicy, Feliepe x Milo, Mienski, Premier Arena, Cries In Spanish i KPSN.

Sprawdzajcie na YouTube kanał stoprocentTV w czwartki o godzinie 16:00.